Enkosan Pistonlu Hava Kompresörleri PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 04 Mart 2012 09:47 | Enkosan tarafından yazıldı.

CE direktiflerine uygun olarak üretimleri yapılan ürünlerimizde, üretim sisteminin kalitesi de ISO 9001 normlarına uygunluk göstermektedir.Ürünlerimiz ,alanında uygulanan en son teknoloji ve estetik bir görünümle üretilmektedir.Kasnak üzerindeki kanatların kanatların verdiği bol hava ve büyük soğutma yüzeyli silindirler ,kompresörlerin en zor şartlarda dahi düşük sıcaklıkta ve yüksek randımanla çalışmasını sağlamaktadır.Yağ seviye göstergesi ve pratik değişimi ile servis kolaylığı sağlayan hava filtresi.CE direktiflerine uygun üretim koşulları.Kompresörün ömrünü uzatan düşük çalışma sıcaklığı ve düşük çalışma devri.Bakım periyotları arası zamanı arttıran ve daha uzun çalışma ömrü sağlayan yüksek malzeme ve rulman kalitesi.
Yüksek soğutma kapasitesi ile valflerin ve silindirlerin aşınmasını en aza indiren intercooler, aftercooler ve geniş çaplı fan kanadı.
Enkosan, vidalı kompresörlerde sağladığı yüksek kalite ve güvenilirliği ürettiği pistonlu kompresörlerde de müşterilerine sunmaktadır. Pistonlu kompresörler her türlü uygulamada kusursuz sonuç verecek önemli özelliklere sahiptir:

 

 

 

 

Template WordPress

Son Güncelleme: Pazar, 03 Şubat 2013 11:44
 
kompresör