Enkosan Vidalı Kompresörler PDF Yazdır e-Posta

S 140 Vidalı Hava Kompresörleri

Enkosan 5.5 kW ile 15 kW Arası Vidalı Hava Kompresörleri

Enkosan 2.0 Vidalı Hava Kompresörleri 800 Litre/dakika ile 2.600 Litre/dakika arası üretmiş olduğumuz kompresörlerdir. 2.0 Serisi Vidalı Kompresörler işletmelerde daha az yer kaplayacak şekilde dizayn edilmiş olup, Son derece sessizdir. 2.0 serisi vidalı kompresörlerimiz küçük ve orta ölçekli ve özellikle yer sorunu olan işletmelerde,işletme içinde bile rahatlıkla kullanılabilir. 2.0 serisi kompresörlerimiz son derece sessiz olduğundan gürültü kirliliği yaratmaz.

 

 

 


 

 

S 370 Vidalı Hava Kompresörleri

Enkosan 18.5 kW ile 37 kW Arası Vidalı Hava Kompresörleri

Enkosan S Serisi Vidalı Hava Kompresörleri 3.000 Litre/dakika ile 7.000 Litre/dakika arası üretmiş olduğumuz kompresörlerdir. S Serisi Kompresörler ekonomiktir. Enereji Tasarrufu sağlar, ayrıca satın alma maaliyeti uygundur. Diğer Kompresörlere oranla son derece sessiz olup, özel tasarım soğutma sistemi sayesinde kesinlikle hararet yapmaz. Dahili termostatik valf sayesinde çok soğuk havalarda bile güvenle kullanılabilir. Özel tasarım Yağ tankı içerisinde bulunan kazan tipi yağ seperatörü sayesinde bakım ömrü uzundur. Enkosan S serisi vidalı hava kompresörler en ağır ortam şartlarında bile sorunsuz kullanılabilecek özelliklere haizdir.

 

 


 

 

Tanküstü Vidalı Kompresör

Enkosan Tanküstü Vidalı Hava kompresörleri

Enkosan Tanküstü Vidalı Hava Kompresörleri 800 Litre/dakika ile 2.600 Litre/dakika arası üretmiş olduğumuz kompresörlerdir.Tanküstü Vidalı Kompresörler işletmelerde daha az yer kaplayacak şekilde dizayn edilmiş olup, ayrıca dahili hava kurutucusu da mevcuttur. Böylece Tanküstü vidalı kompresörlerimiz küçük ve orta ölçekli işletmelere komple bir çözüm sunmaktadır. Tanküstü vidalı kompresörlerimiz tanküstüne monteli ve hava kurutucu,kompresör,filtrelerle birlikte paket halinde olduğundan yerleştirme ve tesisat bağlantıları gibi problemleri ortadan kaldırmaktadır. Böylece çok kolay kurulabilmektedir.

 

 


 

 

Power 100 vidalı Kompresör

Enkosan 45 kW ile 160 kW Arası Vidalı Hava Kompresörleri

Enkosan 45 kW - 160 kW arası Vidalı Hava Kompresörleri 7.000 Litre/dakika ile 28.400 Litre/dakika arası üretmiş olduğumuz kompresörlerdir. Power Serisi Vidalı kompresörler büyük ve orta ölçekli işletmeler için son derece ideal kompresörlerdir. En ağır şartlara uygun tasarlanan POWER serisi kompresörlerde PLC elektronik kontrol sistemi, Elektronik termostadlı fan ve termostatik valf mevcuttur. Güçlü fan sistemi ve etkin soğutma sayesinde hararet yapmaz.

Template WordPress

 
kompresör